All Products >> >>Ręczniki

Product Details Price: Cena już od 8 zł

Oferowane przez nas ręczniki hotelowe zostały wykonane z niezwykłą dbałością, dzięki której korzystanie z nich to czysta przyjemność. Zastosowanie wysokogatunkowych materiałów zapewni komfort użytkowania nawet najbardziej wymagającym klientom.
Posiadamy różnorodne ręczniki różniące się sposobem skręcania włókien, wykończeniem, wyglądem. W niektórych modelach priorytetem była dla nas miękkość, podczas gdy główną zaletą innych jest wysoka wytrzymałość. Dlatego możesz dokonać wyboru, według tego co jest dla Ciebie najważniejsze.
Zajmujemy się realizacją zleceń na ręczniki hotelowe z oryginalnym logo danego obiektu wypoczynkowego. Oferujemy wysokiej jakości wykonanie za użyciem haftu komputerowego, który naturalnie i niezwykle estetycznie prezentuje się na tle tkanin.
Ręcznik z logo to nie tylko element wyposażenia łazienki, lecz również narzędzie promujące usługi danego hotelu. Nadruk wykonywany jest według zaleceń klienta odnośnie wyglądu logo i jego wymiarów. W celu wyceny zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny.
Pełna oferta ręczników dostępna na www.tekstyliowo.pl

GÓRA